Pakalpojumi

Biznesa modelēšana

Palīdzam tikt skaidrībā ar stratēģiju un mērķiem, pirms IT risinājumu ieviešanas.

Lai izvēlētos piemērotāko IT rīku, vispirms ir jātiek skaidrībā ar uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem vismaz nākamajiem 5 gadiem. Pretējā gadījumā jebkurš programmas pirkums apmierinās tikai šodienas vajadzības, un to ieviešot būs jau vecs. FORCEO Technologies palīdzēs jums iezīmēt nākotnes attīstības virzienu un saprast būtiskākos izaicinājumus. Tikai paturot prātā mērķus un to sasniegšanas stratēģijas, ir iespējams izvērtēt iegādājamā IT rīka (programmas) pielietojamību un ilgmūžību. Tāpat tikai pret mērķiem ir iespējams novērtēt šo investīciju atdevi!

Procesu modelēšana

Palīdzam saprast, kā bizness funkcionē šobrīd un kā tam būtu jāfunkcionē, lai piemeklētu atbilstošākos IT risinājumus.

Rezultātu rada darbība. Darbības tiek īstenotas mijiedarbojoties cilvēkiem. Parasti uzņēmumos nav vienotas izpratnes kā un kādi procesi notiek, jo katrs redz tikai savu ikdienas darbu. Ieviešot jebkuru programmu, ir svarīgi pašiem tikt skaidrībā par esošo un nākotnes procesu modeļiem. Tas nav darbs, ko atstāt IT speciālistiem! Mēs varam ātri un uzņēmuma vadībai piemērotā formātā identificēt esošo darbu norises kārtību un piedāvāt procesu modeļu izmaiņas kontekstā ar nākotnes attīstības scenārijiem, lai būtu produktīvāki un efektīvāki. Zinot esošo un nākotnes darba kārtību, ir viegli izvirzīt prasības programmu izstrādātājiem un piegādātājiem. Nopirkt to IT rīku, kas atbalstīs ne tikai esošos, bet arī nakotnes biznesa procesu modeļus.

Prasību izstrāde IT risinājumiem

Palīdzam izstrādāt prasības IT risinājumiem, kas atbalstīs biznesa stratēģiju, nākotnes mērķus un procesus.

Uzņēmums var būtiski ietaupīt laiku un izvairīties no milzīgām investīcijām IT rīkam, ja ir zināma organizācijas attīstības stratēģija un nākotnes procesu modeļi. Pasaulē ir izstrādāti tūkstošiem IT risinājumi, kas atrisina tūkstošiem problēmu - atliek tikai piemeklēt jums īsto!